Contact

Heb je vragen of wil je contact met ons opnemen?

Bakkerij Heerschap BV
Heverstraat 8
6088 BH Roggel

Telefoon: 0475-491320
E-mail: bakkerij@heerschapgroep.nl 

Contactformulier

Bakkerij Heerschap BV

Bakkerij Heerschap BV

Bakkerij Heerschap BV
Heverstraat 8
6088 BH Roggel
0475-491320
E bakkerij@heerschapgroep.nl 
Volg ons op Facebook

Bakkerij Heerschap Winkel Dorp

Bakkerij Heerschap Winkel Dorp

Dorpstraat 3
6088 BN Roggel
T 0475-494060
E dorp@heerschapgroep.nl

Volg ons op Facebook

Ma 08:00 - 20:00 uur
Di 08:00 - 20:00 uur
Wo 08:00 - 20:00 uur
Do 08:00 - 20:00 uur
Vr 08:00 - 21:00 uur
Za 08:00 - 20:00 uur
Zo 08:00 - 20:00 uur
Jumbo Heerschap Boshoven

Jumbo Heerschap Boshoven

Boshoverweg 59
6002 AM Weert
T 0495-457999
boshoven@heerschapgroep.nl

Volg ons op Facebook

Ma 08:00 - 20:00 uur
Di 08:00 - 20:00 uur
Wo 08:00 - 20:00 uur
Do 08:00 - 20:00 uur
Vr 08:00 - 20:00 uur
Za 08:00 - 20:00 uur
Zo 08:00 - 20:00 uur
Jumbo Heerschap Collegeplein

Jumbo Heerschap Collegeplein

Collegeplein 11
6001 HN Weert
T 0495-453340
E collegeplein@heerschapgroep.nl
Volg ons op Facebook

Ma 08:00 - 20:00 uur
Di 08:00 - 20:00 uur
Wo 08:00 - 20:00 uur
Do 08:00 - 21:00 uur
Vr 08:00 - 20:00 uur
Za 08:00 - 20:00 uur
Zo 08:00 - 20:00 uur
Jumbo Heerschap Heythuysen

Jumbo Heerschap Heythuysen

Dorpstraat 57/B (Parkeren: St. Antoniusstraat)
6093 Heythuysen
T 0475-395380
E heythuysen@heerschapgroep.nl
Volg ons op Facebook

Ma 08:00 - 20:00 uur
Di 08:00 - 20:00 uur
Wo 08:00 - 20:00 uur
Do 08:00 - 20:00 uur
Vr 08:00 - 20:00 uur
Za 08:00 - 20:00 uur
Zo 08:00 - 20:00 uur
Jumbo Heerschap   Leuken

Jumbo Heerschap Leuken

St. Jobplein 2
6004 JZ Weert
T 0495-550225
E leuken@heerschapgroep.nl
Volg ons op Facebook

Ma 08:00 - 20:00 uur
Di 08:00 - 20:00 uur
Wo 08:00 - 20:00 uur
Do 08:00 - 20:00 uur
Vr 08:00 - 20:00 uur
Za 08:00 - 20:00 uur
Zo 08:00 - 20:00 uur
Jumbo Heerschap Moesel

Jumbo Heerschap Moesel

Oranjeplein 225
6006 CX Weert
T 0495-457222
E moesel@heerschapgroep.nl
Volg ons op Facebook

Ma 08:00 - 20:00 uur
Di 08:00 - 20:00 uur
Wo 08:00 - 20:00 uur
Do 08:00 - 20:00 uur
Vr 08:00 - 20:00 uur
Za 08:00 - 20:00 uur
Zo 08:00 - 20:00 uur
Jumbo Heerschap Nederweert

Jumbo Heerschap Nederweert

Kerkstraat 6/A
6031 CH Nederweert
T 0495-461818
E nederweert@heerschapgroep.nl
Volg ons op Facebook

Ma 08:00 - 20:00 uur
Di 08:00 - 20:00 uur
Wo 08:00 - 20:00 uur
Do 08:00 - 20:00 uur
Vr 08:00 - 20:00 uur
Za 08:00 - 20:00 uur
Zo 08:00 - 20:00 uur

Contact

Bakkerij Heerschap BV
Heverstraat 8
6088 BH Roggel
T   0475-491320
E   bakkerij@heerschapgroep.nl
Volg ons op Facebook